Nejlepší hasiči v okrese? Přece mladí z Bobrovníků!

10.07.2009 10:49

Mladí hasiči SDH Bobrovníky mají za sebou hodně práce a dřiny. Ptáte se proč? Dne 8. května 2009 se zúčastnili okrskové soutěže v Hati a jelikož patří k týmům, které pod vedením kvalitně vyškolených vedoucích cvičí rádi a s chutí, tuto okrskovou soutěž vyhráli. V okresním kole, které proběhlo 30. - 31. května v Ludgeřovicích, zvládlo naše družstvo hladce všechny disciplíny a vybojovalo si postup do kola krajského. To proběhlo 20. června v Novém Jičíně, Družstvo zde v silné konkurenci obsadilo 10. místo.

Abychom nezůstali jen u závodů mladých hasičů, obrovskou radost nám udělala také Nikola Ságnerová, která se v jednotlivcích v rámci dorostu probojovala také až do krajského kola do Nového Jičína. 21. června tam získala hezké 8. místo.

Za celý sbor SDH Bobrovníky bych chtěl našim žákům a dorostence za postup do krajského kola poděkovat a také jim blahopřát. Skvěle reprezentovali nejen SDH Bobrovníky, ale i celé město a okres Opava.

Pavel Cyrus člen výboru SDH a vedoucí mládeže

zdroj : hlučínské noviny, ročník 14, číslo 7-8

© 2008 Všechna práva vyhrazena.